Gminne Ognisko Dziecięco-Młodzieżowe "Tęcza"
ul. Kościelna 2
05-830 Nadarzyn
tel. (22) 739 73 11
ognisko@nadarzyn.pl
Filia: Młochów
ul. Mazowiecka 5A
tel. (22) 729 90 47
tecza.mlochow@wp.pl

NIEĆPA 2019 

15 marca 2019 r. w piątkowy wieczór, młodzież z Gminnego Ogniska Dziecięco - Młodzieżowego „Tęcza” po raz drugi uczestniczyła w koncercie zorganizowanym w ramach wydarzenia Niećpa 2019. Niećpa to cykl imprez o charakterze profilaktycznym, której założeniem jest propagowanie zdrowego stylu życia bez nałogów.

Tak jak  w ubiegłym roku support zagrał Zespół 100 % z Piotrem Nagielem na czele. Warto wspomnień, że tego artystę gościliśmy już w Nadarzynie przy okazji III Nadarzyńskich Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia. Utwory: Mówimy stop, Uciekam, Dopóki masz wybór świetnie wprowadziły publiczność w koncertowy nastrój.

Natomiast tegoroczną gwiazdą wieczoru była Anna Wyszkoni. Polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, kompozytorka i autorka tekstów. Gwiazda wydała solowo cztery albumy: Pan i Pani, Życie jest w porządku, Kolędy wielkie oraz Jestem tu nowa. Zobaczenie artystki, znanej tylko ze szklanego ekranu, wywarło na dzieciach ogromne wrażenie. Nikogo nie trzeba było zachęcać do zabawy. Słowa perfekcyjnie wykonanych hitów: Oszukać los, Wiem, że jesteś tam, Biegnij przed siebie, Mimochodem, Czy ten pan i Pani …utkwiły w głowach młodzieży, co najmniej na czas powrotu do Nadarzyna.

Jesteśmy pewni, że w następnym roku,  z przyjemnością weźmiemy udział w tym wydarzeniu. Młodzież z GODM „Tęcza” już debatuje, kto będzie gwiazdą Niećpy 2020. Każda forma propagowania zdrowego stylu życia bez nałogów jest odpowiednia do spędzenia wspólnie wolnego czasu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które są w zakładce galeria.

 

                                            Kadra GODM Tęcza
 


© Gminne Ognisko Dziecięco-Młodzieżowe "Tęcza"

Projekt i realizacja: 10M